Сибидло Андрій

Що ж привіт 🙂 
Мене звати Сибидло Андрій і я фотограф.

Перебуваючи в чудовому настрої і віці 35х років можу сказати, що життя прекрасне! 

За останні кілька років я прийняв кілька серйозних рішень:

1. Пішов зі служби якій віддав майже 15 років (разом з ВИШем). Не те, щоби там було аж зовсім все так погано, але я знав, що буває краще, а інколи і значно краще.

Я дуже вдячний долі за цей досвід, він 100% відклався на моєму характері і принципах роботи. Я не можу халтурити – це якщо коротко.

2. Вирішив обмежити спектр надання фотопослуг тільки тими до яких лежить душа – я знімаю виключно рекламу. Сьогодні Львів переповнений професіоналами на всі руки. Весілля, фотосесії, фото на паспорт… Знаю бо сам таким був. Але чим більше ти віддаєшся якомусь одному напрямку, чим наполегливіше вирішуєш задачі одного плану – тим швидше розвиваєшся.

В цьому році я дозняв останнє весілля і на момент написання статті віддав іншим – фотографам 5 весільних замовлень.

Я завжди стояв на тому, що необхідно займатися тим, що подобається і тоді гроші самі прийдуть.  Зараз я йду в цьому напрямку.

Коли я думаю про те, чому саме реклама – на думку приходить тільки одне – це мені близько по духу. Ставлять задачу – я вирішую. Жодних несподіванок, легко оцінити результат.

За 10 років, що я займаюсь фотографією я встиг спробувати себе у різних ситуаціях. Фотографував гроби для каталогів і 2500 людей на службові посвідчення за 3 дні  (це, до речі, було найскладніше). У мене за плечима з десяток відвіданих майстеркласів по весільній, портретній, рекламній фотозйомці і ретуші, що дозволяє мені виконувати різного плану завдання, шукати рішення на грані жанрів фотографії.

 А ще  у мене своя “Фотошкола Модерн“. Скільки себе пам’ятаю я завжди вмів пояснювати складні речі простими словами. Мабуть, тому навчання фотографії приносить мені стільки задоволення.

Наостанок додам, що до виконання кожного завдання підходжу з цікавістю і відповідальністю. Стараюсь показати об’єкт зйомки якнайкраще. Розумію і використовую психологічні та колористичні прийоми. Завжди дуже точно випитую у замовника, що він хоче отримати в результаті, яка кінцева мета нашої співпраці. Від розуміння цих моментів залежить дуже багато. До прикладу фотографія робиться для покупця (товар хочеться купити), для продавця (товар легко транспортувати), чи для інвестора (магазин в хорошому місці).

Словом, я фотографую добре і постійно навчаюсь, щоб знімати ще краще. Телефонуйте – порозуміємось!